Web Tasarım

Web Tasarım

Kurumsal web sitesi dijital pazarlamanın en önemli entrümanıdır. Web site yapımı konusunda, sürekli yenilikleri takip ederek işimizi hep bir ileri seviyeye yükselttik.  Yılların verdiği tecrübe ile sektörümüzde adımızı ilk sıralara taşıdık .
İnternet, artık günlük hayatımızda bireysel kullanıcı ve firmalar için vazgeçilmez hale gelmiştir. Firmanızı, hizmetlerinizi, ürünlerinizi ve hatta kendinizi en etkili şekilde tanıtma yöntemi günümüzde etkin bir web sitesi kurmak ile başlar. Müşteri portföyünüzü genişletmek, bulunduğunuz şehirde, Türkiye'de ve  yurt dışında firmanızın tanıtımını yapmak için kaliteli bir web sitesine sahip olmanız gerekmektedir.
Kaliteli bir web sitesinin içeriği sade ve şık tasarım, doğru kodlama ve kolay ulaşılabilir gibi önemli etkenlere sahip olması gerekir. Başarılı geri dönüş ve sonuçlar için iyi bir web tasarımının ardından periyodik güncellemeler ve arama optimizasyonları (seo) sürekli desteklenmelidir.
Web sitenizin yapımına başlanmadan önce firmanızın tanıtımına en uygun ve insanların aklında kolay kalacak bir alan adı (Domain) alınmalıdır. Sitenizin alan adı, alan sağlayıcısı ve web tasarım hizmetlerini aynı yerden almanız, site çalışmalarınızda size birçok avantaj sağlayacaktır.
 
Web sitesinde yazılım ve tasarım konusunda dikkat edilmesi gereken temel konular;
  • Web sitesi genel tasarımının sadeliği ve kullanışı,
  • Tüm cihazlardan sorunsuz erişim sağlayacak tasarım ve yazılım altyapısı,
  • İçeriğin kullanıcılar tarafından yönetilebildiği fonksiyonel bir Yönetim Paneli,
  • Arama motoru optimizasyonu – SEO uyumluluğu olarak özetlenebilir.